Siirry sisältöön

Yhteystiedot

Kymen Rakennesuunnittelu Oy

Osoite
Pallokentäntie 4
45700 KUUSANKOSKI

Y-tunnus
0206760-4

Verkkolaskutustiedot
Verkkolaskutiedote

Ota yhteyttä ja kysy lisää

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Henkilökunta

Matias Rikkonen

Projektipäällikkö / Varatoimitusjohtaja

040-540 9426

matias.rikkonen@kymen-rakennesuunnittelu.fi

Marja-Leena Toivonen

Projektipäällikkö

040-584 9830

marja-leena.toivonen@kymen-rakennesuunnittelu.fi

Tuomas Huhtinen

Projektipäällikkö

046-878 3730

tuomas.huhtinen@kymen-rakennesuunnittelu.fi

Matti Pakkanen

Projektipäällikkö

046-878 3732

matti.pakkanen@kymen-rakennesuunnittelu.fi

Lauri Jokinen

Projekti-insinööri

046-878 3726

lauri.jokinen@kymen-rakennesuunnittelu.fi

Maiju Gröndahl

Projekti-insinööri

041-547 5541

maiju.grondahl@kymen-rakennesuunnittelu.fi

Henna Matilainen

Projekti-insinööri

044-774 9720

henna.matilainen@kymen-rakennesuunnittelu.fi

Tero Kurki

Elementtisuunnittelija / suunnitteluassistentti

046-878 3733

tero.kurki@kymen-rakennesuunnittelu.fi

Jukka Liukkonen

Elementtisuunnittelija / suunnitteluassistentti

046-878 3729

jukka.liukkonen@kymen-rakennesuunnittelu.fi

Jenna Tyllinen

Projekti-insinööri

046-878 3728

jenna.tyllinen@kymen-rakennesuunnittelu.fi